خدمات CIP فرودگاه امام خمینی (ره)

-

خدمات cip فرودگاه امام خمینی

CIP فرودگاه امام خمینی (ره) ارائه دهنده‌ی خدمات ویژه‌ای است که در فرودگاه‌ها به خصوص فرودگاه‎های بین‌المللی رواج دارد. این خدمات برای افراد سفری راحت‌تر و دلنشین‌تر را به ارمغان می‌آورند.تفاوت CIP وVIP چیست؟

CIP کوتاه شده‌ی عبارت Commercial Important Person می‌باشد که این عبارت به افرادی که از نظر تجاری و کاری سرآمد و موفق هستند اطلاق می‌گردد. در کنار اصطلاح CIP احتمالا VIP فرودگاه امام خمینی را نیز شنیده‌اید که کوتاه شده‌ی عبارت Very Important Person می‌باشد و به افرادی که از نظر سیاسی، هنری و … در جامعه از جایگاه بالایی برخوردارند اطلاق می‌شود.


به دلیل آنکه افرادی که VIP به حساب می‌آیند از حساسیت اجتماعی بالاتری برخوردار هستند، سیستم امنیتی‌ای که برای افراد VIP در نظر گرفته می‌شود به مراتب بالاتر و پیچیده‌تر از سیستمی است که برای افراد CIP در نظر گرفته می‌شود.


CIP فرودگاه امام خمینی

CIP فرودگاه امام خمینی سالنی ۳ طبقه با مساحت ۸۰۰۰ متر را شامل می‌شود که با طراحی بسیار زیبا و نمایی از باند فرودگاه به منظور آرامش و آسایش مسافران ساخته شده است. این سالن در واقع ترمینالی اختصاصی برای مسافرانی به شمار می‌آید که قصد دارند از خدمات CIP بهره‌مند شوند.


خدمات CIP (سالن تشریفات) فرودگاه امام خمینی

خدمات ترانسفر فرودگاه از مبدا به فرودگاه امام خمینی و بالعکس

انتقال مسافران تا هواپیما و پلکان پرواز به صورت اختصاصی با ماشین مخصوص تشریفات و یا سوار کردن مسافران بعد از فرود از پای پلکان پرواز هواپیما

اخذ کارت پرواز، بررسی گذرنامه و تحویل بار قبل از پرواز و تحویل بار بعد از فرود از سری خدماتی هستند که توسط کارمندان بخش CIP صورت می‌گیرند و دیگر نیاز به معطلی شخص در صف‌های انتظار نیست.

در صورت نیاز انجام فرآیند دریافت ویزای فرودگاهی

سوییت‌های ویژه تک نفره و دو نفره با امکانات برای استراحت مسافران این بخش

باجه‌ی بانک به صورت اختصاصی CIP به منظور انجام عملیات بانکی و ارزی

سالن سمینار و قرارهای کاری و مذاکرات تجاری با ظرفیت ۲۵ نفر با امکانات کامل

پذیرایی در دو طبقه مشرف به باند، منظره‌ای زیبا را در CIP فرودگاه امام به وجود آورده است.

اتاق مخصوص برای سیگار با تهویه کافی و استاندارد

پذیرایی با بهترین نوشیدنی‌ها و غذاها در کافی‌شاپ و رستوران‌های شیک.

اینترنت پرسرعت بی‌سیم

امکان استفاده از میز اردو توسط مسافرین و استقبال کنندگان

فروشگاه‌های لوکس که ارائه‌دهنده‌ی محصولات با کیفیت و ویژه هستند.

پارکینگ اختصاصی برای مسافران CIP

خدمات CIP برای حیوانات خانگی

افراد بسیاری هستند که قصد دارند ر سفر و یا جا‌به‌جایی حیوان خانگی خود را به همراه داشته باشند. خدمات CIP فرودگاه امام خمینی این امکان را برای مسافران عزیز میسر می‌سازد. شما می‌توانید با هماهنگی قسمت CIP فرودگاه امام هماهنگی‌های لازم برای جابه‌جایی حیوان خانگی با خود در پرواز را انجام دهید. معمولا حیوان خانگی همراه با بارها در محل CIP فرودگاه تحویل گرفته شده و مراحل اداری آن توسط تیم CIP انجام و در نهایت تحویل مسئولان هواپیما می‌شود و در زمان تحویل چمدان‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.


خدمات CIP برای ناتوانان جسمی و کهن‌سالان

کسانی که در این شرایط قرار دارند، توسط کارمندان CIP جابه‌جا خواهند شد و ویلچری به آن‌ها اختصاص داده می‌شود تا در فرودگاه از زمان وارد شدن تا سوار هواپیما شدن و بالعکس بتوانند به راحتی مراحل مختلف را طی کنند.


خدمات cip

خدمات cip فرودگاه امام

cip فرودگاه امام خمینی

تشریفات فرودگاه امام

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 26 آذر 1397 | 16:26 | نویسنده : نرگس رحیمی |