ترانسفر فرودگاهی چیست ؟

-

ترانسفر فرودگاهی به وسیله ی نقلیه ای گفته می شود که به رفت و آمد مسافران از مبدا (هتل) به فرودگاه و از فرودگاه به مقصد (هتل) را شامل می شود.

ترانسفر فرودگاهی معمولا روی همه ی تورها و هتل ها وجود دارد اما مواردی است که شامل ترانسفر فرودگاهی نمی شود بنابراین مسافر قادر است درخواست دهد.

در حالت معمول ترانسفر به صورت گروهی با مینی بوس و یا ون قابل ارائه است اما در برخی موارد بنا به درخواست مسافران به صورت تاکسی نیز ارائه می گردد.

ترانسفر فرودگاهی امام خمینی

ترانسفر فرودگاهی امام خمینی

ترانسفر فرودگاهی خدماتی ارزنده

سامانه ترانسفر فرودگاهی یک خدمات ارزنده است که خدمات ویژه ای را برای انتقال مسافران از فرودگاه ها به داخل تهران و بالعکس انجام می دهد.

همچنین اگر بخواهید از فرودگاه به صورت آنلاین تاکسی رزرو نمایید به راحتی از طریق همین سایت و لینک زیر می توانید اقدام نمایید. خدمات در مناطق ۲۲ گانه ی تهران و اطراف تهران و کرج انجام می گیرد.

خدمات ترانسفر فرودگاهی از درب منزل تا فرودگاه و از فرودگاه تا درب منزل قابل ارائه است. شما چه راهی سفر باشید چه از سفر برگردید می توانید از خدمات ترانسفر فرودگاهی استفاده نمائید.

رزرواسیون آنلاین تاکسی فرودگاه امام خمینی

استفاده از هتل های فرودگاهی

هتل های فرودگاهی مناسب افرادی با شرایط زیر است :
• توقف طولانی بین دو پرواز
• کنسل شدن پرواز
• تاخیر طولانی پرواز
• زود رسیدن به فرودگاه جهت جلوگیری از ماندن در ترافیک
• مسافران و خدمه ی پرواز

می توانید از هتل های فرودگاه امام خمینی استفاده کنید این هتل ها دارای خدماتی نوین هستند و امکان اقامت کوتاه مدت (۳ ساعته و ۶ ساعته) و اقامت روزانه امکان پذیر است اگر ساعت پرواز شما به گونه ای بود که نیاز به صرف صبحانه، ناهار، شام بود و یا دوست داشتید از استخر، ماساژ، اسپا و … استفاده کنید می توانید قبل از راهی شدن به سمت فرودگاه از طریق همین سایت و لینک زیر تمامی خدمات را تهیه و رزر نمائید.

هتل‌های فرودگاهی به جهت تسهیل در رفت و آمد مسافران فرودگاه امام، به صورت ۲۴ ساعته در بازه زمانی ۲۰ دقیقه ای ترانسفر رفت و برگشت رایگان به هتل و بالعکس ارائه می‌کند.

رزرواسیون آنلاین هتل های فرودگاه امام خمینی

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : ترانسفر فرودگاهی چیست ؟ , ترانسفر فرودگاهی ,
تاريخ : دوشنبه 2 مهر 1397 | 14:03 | نویسنده : نرگس رحیمی |